Contact leerkracht

Heeft u een vraag aan de leerkracht van uw kind dan kunt u deze stellen bij voorkeur aan het einde van de schooldag. Aan het begin van de schooldag willen wij graag op tijd starten.
Ook kunt u een mail sturen. Gaat het om een algemene vraag dan kunt u een mail sturen naar info@curtevenneschool.nl


Leerkracht

e-mail

groep




Jacqueline van den Hooff

jacquelineh@curtevenneschool.nl

1-2A

Joke van Veen

jokev@curtevenneschool.nl

1-2B

Inge Oudheusden

ingeo@curtevenneschool.nl

1-2B

Mickey Spall

mickeys@curtevenneschool.nl

1-2A en 3

Cynthia Kok

cynthiak@curtevenneschool.nl

3

Hester van Bavel

hesterb@curtevenneschool.nl

4

Sanne Knopperts

sannek@curtevenneschool.nl

4

Barbara van Doorenmaalen

barbarad@curtevenneschool.nl

5

Clara van der Sluys

claras@curtevenneschool.nl

6

Yvette Krijger

yvettek@curtevenneschool.nl

7

Ellen de Kruijff

ellenk@curtevenneschool.nl

7

Sandra Moen

sandram@curtevenneschool.nl

8