Contact leerkracht

Heeft u een vraag aan de leerkracht van uw kind dan kunt u deze stellen bij voorkeur aan het einde van de schooldag. Aan het begin van de schooldag willen wij graag op tijd starten.
Ook kunt u een mail sturen. Gaat het om een algemene vraag dan kunt u een mail sturen naar info@curtevenneschool.nl


Leerkracht

e-mail

groep




Jacqueline van den Hooff

jacquelineh@curtevenneschool.nl

1-2A

Joke van Veen

jokev@curtevenneschool.nl

1-2B

Merel Bos merelb@curtevenneschool.nl
1-2B

Cynthia Kok

cynthiak@curtevenneschool.nl  3
Inge Oudheusden
ingeo@curtevenneschool.nl
4

Maurits Dollekamp

mauritsd@curtevenneschool.nl

4

Mickey Spall

mickeys@curtevenneschool.nl

5

Hester van Bavel

hesterb@curtevenneschool.nl

5

Clara van der Sluys

claras@curtevenneschool.nl

6

Yvette Krijger

yvettek@curtevenneschool.nl

7

Ellen de Kruijff

ellens@curtevenneschool.nl

7

Sandra Moen

sandram@curtevenneschool.nl

8

Monique Schepers

ib@curtevenneschool.nl

IB-er

Sandra Saher

sandras@curtevenneschool.nl

locatiedirecteur/IB-er

Derek Laout derekl@curtevenneschool.nl
meerscholendirecteur

Wilma Biel

wilmab@curtevenneschool.nl
info@curtevenneschool.nl

administratie
school algemeen

Sandra Saher en Derek Laout directie@curtevenneschool.nl
directie algemeen